EVECUBE 2C - 22kW nabíjacia stanica AC (OCPP 1.6 + Smart WebServer + meranie spotreby + WiFi)

EVECUBE 2C - 22kW nabíjacia stanica AC (OCPP 1.6 + Smart WebServer + meranie spotreby + WiFi)

Nová generácia dvojportovej vysoko výkonnej ultra nízkoprofilovej nabíjačky (Mod 3). Inteligentná AC nabíjacia stanica EVECUBE 2C je vyrobená z nerezovej, laserom gravírovanej ocele a umožňuje nabíjanie dvoch elektromobilov až do 22kW. Je vhodná aj pre komerčné použitie, pretože je už integrovaná do platformy EVE.CHARGE, ktorú je možné si stiahnuť pre vzdialenú správu a fakturáciu nabíjacích staníc, vrátane platobnej brány pre online platby priamo z telefónu. Štandardná záruka na nabíjačku je 3 roky.

2829 € s DPH

2338,02 €

Dostupnosť: Na dotaz

Výrobca: EV Expert

Hodnotenie produktu: 4.94/5 (17x)

Vaše hodnotenie:

Inteligentná AC nabíjacia stanica EVECUBE 2C je vybavená šikovným webserverom na Vašej lokálnej IP adrese vrátane webovej aplikácii pre jednoduché diaľkové ovládanie, štatistiku a jej správu. Umožňuje nastavenie času, výkonu, dennej doby, podľa zákazníckych tarifov. Wallbox sa pripája priamo k platforme EVE.Charge, čo je jedinečné riešenie pre profesionálne a obchodné využitie stanice. Wallbox len zapojíte a je pripravený ihneď na použitie.

System Webserver a platforma EVE.Charge boli vyvinuté v Českej republike a predstavujú pokrokové a bezkonkurenčné riešenie. Extra modul môže monitorovať celkovú spotrebu energie v domácnosti a podľa toho obmedzovať nabíjací výkon, aby neprekročil nominálny rezervovaný príkon. Platforma EVE.Charge umožní za nízky poplatok vzdialenú správu, fakturáciu a prístup k platobnej bráne. Priame platby od zákazníkov sú možné bez registrácie. Ďalší modul "power steering" môže sledovať Vašu celkovú vlastnú spotrebu energie a podľa toho obmedzovať nabíjací výkon, aby neprekročil rezervovaný výkon.

Inteligentná AC nabíjacia stanica EVECUBE 2C je vybavená ochrannými prvkami, ktoré zaistia úplnú bezpečnosť vozidla a posádky. Najdôležitejším z nich je zabudovaný prúdový chránič Typu B a zariadenie pre reziduálny prúd RCD (FI) A-EV s detekciou jednosmerného prúdu 6mA. Vďaka tomu je inštalácia jednoduchá a šetrí značné náklady, pretože nie je potrebné pridávať ďalšie ochranné prvky.

V prípade umiestnenia na verejnom mieste je stanica vybavená zámkom zásuvky, ktorý zabráni odcudzenie kábla. Vďaka extrémne pevnej oceľovej konštrukcii je nabíjacia stanica naviac chránená proti mechanickému poškodeniu a znečisteniu.

Objednávky, spracovanie a dodacie lehoty - približne 2 týždne! Nabíjaciu stanicu je možné objednať so zásuvkou či s integrovaným káblom, so stĺpikom či samotnú na pripevnenie na stenu, podľa potrieb každého zákazníka.

Technické špecifikácie

 • Zapojenie:
  • integrovaná zásuvka Duosida Typ 2 samica (2-krát)
  • integrovaný nabíjací kábel Phoenix Contact Typ 2 s dĺžkou 5 metrov (2-krát)
 • Ochrana IP54
 • Maximálny prúd: 32A (1 - 3 fázy)
 • Maximálny nabíjací výkon: 22 kW
 • Maximálne napätie: 400V
 • Zámok zásuvky: Áno
 • Komunikácia: Internet (LAN, WiFi, 4G, funkcia hotspotu)
 • OCPP 1.6: Áno
 • Autorizácia: Inteligentný WebServer alebo EVE.Charge platforma (platobný systém)
 • Informácie o stave nabíjania: Áno
 • Elektromer: Áno
 • Rozsah prevádzkových teplôt: -20 C do +50 C
 • Rozmery: Box - 340 x 300 x 150 mm, stĺp - 1100 x 200 x 120 mm
 • Dĺžka kábla: 5 metrov
 • Hmotnosť: 4,5kg
 • Farba: strieborná

Bezpečnosť a certifikáty

Všetky nabíjacie stanice EVECUBE 22kW sú podrobené testom, aby bolo možné zaručiť ich bezpečnosť. Testovanie prebieha individuálne. Ochranná schránka je certifikovaná na úrovni IP54. Evecube napĺňa medzinárodné štandardy IEC 61851-1 a IEC 62196-2 16A. V Európskej únii je nabíjacia stanica certifikovaná od CE a TUV.

Na nabíjaciu stanicu je poskytovaná štandardná záruka 36 mesiacov. Predĺžená záruka je 5 rokov.

Ak váhate, či je táto nabíjacia stanica s konektorom typu 2 vhodná alebo či je lepšie objednať nabíjaciu stanicu iba so zásuvkou, môžete si vyhľadať Vaše vozidlo v našej databáze a nájdete tam aj typ jeho konektora, prípadne nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

V sekcii základy elektromobility nájdete článok o tom, aké typy konektorov existujú a aké majú vlastnosti.

Výkon: 22 kW
Typ pripojenia: Nabíjacej zásuvky Typ 2 (v cene) alebo káble Typ 2
Blokovanie zásuvky: Ano
Komunikácia: Internet (LAN, WiFi, 4G, funkcia hotspotu)
OCPP: Áno, verzia 1.6
Autorizácia: Chytrý WebServer alebo EVE.Charge platforma (platobný systém)
Informácie o stave nabíjania: Ano
Elektromer: Ano
Ingress protection rating: IP54
Temperature: od -20 C do +50 C
Dimension (variant without stand): 280 x 200 x 120 mm
Dimension (variant with stand): Box - 280 x 200 x 120 mm, Stĺp - 1100 x 200 x 120 mm

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Doplnkové produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info