Platobné možnosti

1. ON-LINE platobnou kartou

Platbu kartou obdržíme takmer okamžite a preto môžeme objednávku ihneď expedovať. Platba je spracovávaná 24/7 a je úplne zadarmo.

pri akceptácii platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie - najmodernejšie aplikácie kartových Asociácií MasterCard a Visa umožňujúce bezpečné platby kartou na internete

  • údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke
  • nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte
  • prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje

Ak sa rozhodnete za vybrané produkty využiť k platbe Vašu platobnú kartu, budete po potvrdení objednávky automaticky presmerovaní do prostredia GP WebPay, ktorá Vás vyzve k zadaniu údajov o karte:

  • číslo platobnej karty
  • dátum ukončenia platnosti karty
  • CVV2 / CVC2 - posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku Vašej karty.

Tieto informácie zadávate priamo do platobnej stránky spracovateľskej banky, ktorá zaistí nerozlúštiteľný zakódovaný prenos dát a nám iba oznámi výsledok autorizácie a dáva tým pokyn k vybaveniu objednávky. Týmto je odstránená možnosť zneužitia Vašej platobnej karty subjektom, od ktorého si tovar kupujete a voľného prenosu nechránených dát na verejnej počítačovej sieti. O výsledku transakcie ste informovaní e-mailom.

Pokiaľ nám banka nepotvrdí platbu Vašou kartou, môže to byť z nasledujúcich dôvodov:

  • údaje o platobnej karte neboli vyplnené správne
  • na Vašom účte nemáte dostatok finančných prostriedkov alebo ste už vyčerpali limit pre internetové transakcie
  • Vaša karta nemá povolené použitie pre transakcie na internete. V tomto prípade je nutné sa obrátiť na Vašu banku.

2. Bankovým prevodom

EV Expert s.r.o. má účet v FIO banky, ak sa platby za vašu objednávku realizované rovnakou bankou, potvrdenie o vykonanej platbe obdržíme bežne do jednej hodiny a potom objednávku zprocesujeme a expedujeme. V prípade platby od inej banky je platba za objednávku spravidla prijatá do 1-2 pracovneho dňa a potom spracovaná.

Platbu možno poslať kedykoľvek, ale spracovaná je v úradných hodinách PO - PA 9:00 - 18:00, čo môže odoslanie objednávky pozdržať. Platba je zdarma.

3. Dobierkou

Objednávku zaplatíte v hotovosti alebo kartou pri prevzatí baliku.

Dobierka je spoplatnená 50Kč s DPH v ČR a 3 € s DPH na slovenské. Spoločnosť DPD si za platbu kartou účtuje poplatok 1,5% z ceny objednávky.

4. Paypal

Za PayPal účet ani za platby sa neplatia žiadne poplatky. Poplatky platí len príjemcovi platieb.

5. Platba Bitcoin

Akceptujte aj platby Bitcoin (BTC) a Bitcoin-Cashom (BCH) pomocou najväčšie platobnej brány Bitpay. Neúčtujeme žiadne poplatky za prijatie platieb. Potvrdenie o vykonanej platbe obdržíme bežne do jednej hodiny a potom objednávku zprocesujeme a expedujeme.

 

GP WebPayPayment methodBitpay- platobná brana

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Pred odoslaním tohto formulára nezabudnite vybrať preferované možnosti.

Kontrolný kód

i