Doprava a vrátenie tovaru

Doprava je ZADARMO pre tovar v minimálnej hodnote 150€ s DPH. V prípade nižšej hodnoty objednávky doprava stojí 6,5€ s DPH. Tovar je doručený do druhého pracovného dňa pre objednávky podané pred 16h SEČ + 1.

Ak by ste sa rozhodli pre doručenie zásielky mimo Českú a Slovenskú Republiku, tak táto služba je v našom eshope možná iba v iných jazykových mutáciách.

Doručovanie zásielok pre uvedené krajiny Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko a Spojené kráľovstvo

a

do zvyšku Európy, ostrovov, štátov mimo EÚ a ostatných zaisťujú spoľahliví partneri: PPL, DHL, GLS, DPD, Geis, TNT a ďalších, vždy podľa podmienok doručenie do konkrétnej destinácie.

Expedícia do zvyšku sveta je na dotaz.

Vrátenie tovaru a odstúpenie od kúpnej zmluvy

Odstúpenie od kúpnej zmluvy a vrátenie nepoškodeného tovaru akceptujeme do maximálne štrnástich (14) dní od prevzatia tovaru kupujúcim. Tovar musí byť kupujúcim vrátený nepoškodený, bez známok použitia a kompletný (vrátane obalu, návodu, príslušenstva a pod.).najneskôr do štrnástich (14) dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy na adresu predávajúceho: EV EXpert s.r.o, Stupkova 18, 779 00 Olomouc a to na vlastné náklady kupujúceho.

V prípade odstúpenia od zmluvy vráti predávajúci peňažné prostriedky prijaté od kupujúceho najneskôr do štrnástich (14) dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy kupujúcim v plnej výške, a to rovnakým spôsobom, akým je predávajúci od kupujúceho prijal, prípadne ich pošle na účet kupujúceho. Ak odstúpi kupujúci od kúpnej zmluvy, predávajúci nie je povinný vrátiť prijaté peňažné prostriedky kupujúcemu skôr, než mu kupujúci v poriadku a bez známok poškodenia tovaru vráti alebo preukáže, že tovar predávajúcemu odoslal. Ďalšie informácie nájdete v Obchodných podmienkach v sekcii 5 a 7.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Pred odoslaním tohto formulára nezabudnite vybrať preferované možnosti.

Kontrolný kód

i