Zámok kábla pre nabíjaciu zásuvku Typ 2 samica

Zámok kábla pre nabíjaciu zásuvku Typ 2 samica

Elektromagnetický aktuátor zámku pri nabíjaní uzamkne pripojený konektor, čím zamedzuje jeho odpojenie zvyšuje bezpečnosť vozidla a posádky a vďaka tomu, že je dimenzovaný pre vysokú ťahovú silu chráni kábel pred odcudzením.

31,46 € s DPH

26 €

Dostupnosť: Posledný kus!
Skladom: 1 ks

Výrobca: Duosida

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (12x)

Vaše hodnotenie:

Zámok môže byť flexibilne inštalovaný na EV zásuvku Typu 2. Aktivácia zámku prebieha automaticky pri nabíjaní, deaktivácia je vykonávaná pomocou ovládača. V prípade ťažkostí môže byť zámok majiteľom odblokovaný manuálne. Zámok vydrží viac ako 50 000 cyklov zapojenia.

Zámok je umiestnený v neotvárateľnej schránke, ktorá je prachotesná a vodotesná (certifikovaná ochrana IP55). Spĺňa všetky požiadavky predpísané testom a certifikátom pre elektronické zariadenia JDQ 53.3, čím je zaručená jej odolnosť proti vibráciám, vlhkosti, prachu a soľnému spreju. Je vybavený retardátorom horľavosti schváleným certifikátom UL94 HB.

Technické špecifikácie

  • Model: JP-EL-002
  • Maximálny prúd: 3A
  • Pracovné napätie: 12V, maximálne napätie: 1000V
  • Rozsah prevádzkových teplôt: -30 ° C do + 50 ° C
  • Materiál: termoplast
  • Farba: čierna

Bezpečnosť a certifikáty

Všetky zámky sú podrobené testom, aby bolo možné zaručiť ich bezpečnosť. Ochranný kryt chráni mechanizmus na úrovni IP55. Na použitie v Európskej únii je certifikovaná s CE, TUV a UL 94 HB. Je certifikovaná pre požiadavky JDQ 53.3.

Na zámok je poskytovaná štandardná záruka 24 mesiacov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Doplnkové produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info