Adaptér z Typ 2 na Typ 1 - 32A - 0,5 m

Adaptér z Typ 2 na Typ 1 - 32A - 0,5 m

Adaptér je určený pre vozidlá s konektorom typu 1 a zaisťuje možnosť nabíjania u nabíjacích staníc, ktoré majú integrovaný kábel s konektorom typu 2. Adaptér je kompatibilný so súkromnými aj verejnými nabíjacími stanicami. Adaptér je vhodný pre maximum 32A. Dĺžka 0,5 m zaisťuje jednoduchú manipuláciu.

149 € s DPH

123,14 €

Dostupnosť: Na dotaz

Výrobca: Duosida

Hodnotenie produktu: 4.91/5 (11x)

Vaše hodnotenie:

Oba konce adaptéra sú vyrobené z kvalitného termoplastu, ktorý je odolný proti poškriabaniu, tlaku a úderom. Adaptér je dlhý 0,5 metra čím zaisťuje jednoduchú manipulovateľnosť pri zapojení a zároveň je dostatočne kompaktný, aby bolo jednoduché ho zložiť, a je tak vhodný na cesty. Dôraz je daný na nehorľavosť použitých materiálov, čím sa úspešne minimalizujú všetky riziká.

Ergonomický dizajn zástrčky zaistí pohodlnú manipuláciu a jednoduché pripojenie k vozidlu. Obe strany sú vybavené ochranou proti vniknutiu vody a pevných častíc s certifikátom IP44.

Adaptér by mal patriť medzi základnú výbavu všetkých vozidiel s konektorom typu 1. V súčasnej dobe v Európe značne prevládajú konektory Typu 2 a vďaka tomuto adaptéru budete mať vždy možnosť nabíjať. Ku správnej starostlivosti o adaptér patrí používanie ochranných krytiek vždy, keď adaptér nie je využívaný.

Technické špecifikácie

  • Zástrčka typu 1 (J1772) (elektromobil)
  • Zásuvka typu 2 (mennekes) (nabíjací kábel)
  • Maximálny prúd: 32A
  • Maximálne napätie: 240V
  • Dĺžka kábla: 0,5 m
  • Farba: čierna s bielou

Bezpečnosť a certifikáty

Všetky adaptéry sú podrobené testom, aby bolo možné zaručiť ich bezpečnosť. Ochranný kryt je certifikovaný na úrovni IP44.

Na adaptér je poskytovaná štandardná záruka 24 mesiacov.

Ak váhate, či je tento konektor pre Vás, môžete v našej databáze vyhľadať svoj voz a nájdete tam aj typ jeho konektora, prípadne nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

V sekcii základy elektromobility tiež nájdete článok o tom, aké typy konektorov existujú a kde sú najbežnejšie.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Doplnkové produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info