Biznis riešení

Referencie

Vývoj modulu Power steering pre prenosné nabíjačky

Po úspešne dokončenom vývoji displeja na prenosnej nabíjačke EVELINE MAX II, sa vývoj našich produktov nezastavuje. Pracujeme na vývoji modulu Power steering, ktorý zabezpečí, aby sa aj Vaše prenosná nabíjačka dokázala prispôsobiť energetickým požiadavkám objektu, z ktorého nabíja a mohla vďaka tomu nabíjať vždy tým najvyšším možným prúdom.

Podrobnosti

Inštalácia nabíjacej stanice v Pražských prístavoch

Tento mesiac sme inštalovali nabíjaciu stanicu EVECUBE S v priestoroch Pražských prístavov. EVECUBE S je pokročilý model našich nabíjacích staníc, ktorý umožňuje vzdialenú správu a autorizáciu cez Webserver, či cez RFID kľúča.

Podrobnosti

Pomáhame STK pripravovať sa na nárast elektromobility

Napriek tomu, že opotrebenie elektromobilov je výrazne nižšia, než u spaľovacích vozidiel, je aj u nich potreba robiť pravidelnej technickej kontroly. A keďže sa stále viac staníc technickej kontroly stretáva s elektromobilmi, ktorí uvítajú možnosť nabitia, stáva sa z nabíjacej stanice konkurenčná výhoda.

Tento mesiac sme inštalovali nabíjaciu stanicu EVECUBE S na STK Lazce. Olomouc.

EVECUCE S je múdra nabíjacia stanica, ktorá obsahuje Webserver, ktorý umožňuje jej diaľkové ovládanie, autorizáciu a možnosť merania spotrebovanej energie a jej účtovanie zákazníkom.

Podrobnosti

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info