Nabíjacia stanica

Múdra domácnosť

Naše nabíjacie stanice podporujú rozšírenie do šikovných domácností od renomovaných značiek LOXONE a HOME ASSISTANT. Prepojenie našich wallboxov so šikovnou domácnosťou umožňuje nastavenie rôznych scenárov, ktoré je možné ovládať jednoducho pomocou aplikácie alebo hlasového asistenta. Vďaka prepojeniu so šikovnou domácnosťou sa stanica stáva nielen praktickým pomocníkom, ale aj dizajnovým prvkom vášho interiéru.

Výkon až 22 kW na nabíjací port

Nabíjacia stanica EVECUBE nabíja výkonom až 22 kW na každý nabíjací port.

Reálny výkon závisí od:

 • elektroinštalácii a nastavenie ističa
 • obmedzenia pomocou modulu power steering
 • palubnej nabíjačke elektromobilu a na tom, aký veľký výkon vie spracovať

Power steering

Power steering je modul, ktorý dokáže zladiť potreby objektu a elektrického auta, tak aby nedochádzalo k vybavovaniu ističa. Ak je teda istič nastavený na 32A a auto odoberá celý prúd, tak v prípade, že sa v čase zapne nejaký spotrebič, tak to modul power steeringu spozná a upraví nabíjací prúd pre elektromobil tak, aby domáci spotrebič mohol fungovať. Potom čo dôjde k jeho vypnutiu, tak sa auto začne opäť nabíjať maximálnym možným prúdom.

K obmedzeniu nabíjacieho prúdu dochádza okamžite. Pri dokončení práce spotrebiča sa opätovné navýšenie na maximálny možný prúd vracia do 5 sekúnd.

Aplikácia pre vzdialenú správu a prehľady

Inteligentné nabíjacie stanice EVECUBE S a C sú vybavené Webserverom, webovou aplikáciou, ktorá umožňuje vzdialene autorizovať nabíjanie, nastavovať parametre nabíjacej stanice. Pomocou Webservera je možné spravovať užívateľské účty a mať o nabíjaní prehľady, ktoré je možné si stiahnuť vo formáte CSV.

MID fakturační elektroměr

Nabíjacie stanice, ktoré obsahujú fakturačný elektromer, môžu merať celkovú spotrebu a vďaka certifikácii MID môžu byť použité na fakturáciu zákazníkom.

Detailné informácie a ukážku aplikácie platobnej brány EVE.Charge nájdete tu.

Absolútna bezpečnosť

Nabíjací modul Commander obsahuje prúdový chránič typu B na detekciu jednosmerného zvyškového prúdu až do 6mA, čím zaisťuje absolútnu bezpečnosť elektromobilu. Zariadenie tiež sleduje napätia v reálnom čase, úniky striedavého i jednosmerného prúdu a teplotu.

Európsky produkt

Commander je vyvíjaný a vyrábaný v Českej republike. Spĺňa európske normy IEC .. a podľa potrieb zákazníka má certifikáciu buď IP20, IP54 alebo IP67.

Výnimočná nabíjacia stanica vyrobená z nerezu, ktorá zladí nabíjacie potreby vášho elektromobilu s energetickou náročnosťou budovy.

Karel Míšek, ComElectric

POROVNANIE

srovnávací tabulka evecube sk

Podpora protokolu OCPP pri prepojení s chytrým modulom umožňuje

 • Reporting

  Reporting

 • Vzdialená správa

  Vzdialená správa

 • Autorizácia cez mobilný telefón

  Autorizácia cez mobilný telefón

Často kladené otázky

Platba

1. Do ktorých krajín je doprava zadarmo?

Doprava je zdarma do väčšiny krajín EÚ pri objednávke nad 150 eur.

Do vybraných krajín stojí poštovné v závislosti na výške objednávky 12 - 29 EUR.

Doprava zdarma

2. Ako dlho trvá doručenie?

Po objednaní nabíjacej stanice EVECUBE C je dodacia lehota 14 dní.

3. Je v cene zahrnuté DPH, clo a ďalšie poplatky?

Áno, všetky ceny sú konečné.

Podpora a vrátenie

1. Môžem stornovať predobjednávku?

Áno, stornovanie predobjednávky pred zaplatením nie je žiadny problém.

2. Za akých okolností môžem EVECUBE C reklamovať?

Na všetky nabíjacie stanice sa vzťahuje štandardná záručná doba, alebo je možné si priobjednať predĺženú záruku. Počas tejto doby je možné reklamovať akýkoľvek nedostatok podľa záručných podmienok, ktoré nájdete tu.

3. Ako rýchlo môžem očakávať odpoveď od zákazníckej podpory?

Zákaznícka podpora EV EXPERT je dostupná od 9 do 17 hodín v pracovné dni. V prípade komplikovanejších prípadov môžu naši technici pomôcť vyriešiť problém aj mimo bežného pracovného času. Ak je problém urgentný odporúčame zavolať na našu infolinku +420 722 689 252.

Používanie EVECUBE C

1. Dokáže EVECUBE C komunikovať s ostatnými nabíjacími stanicami?

Všetky nabíjacie stanice EVECUBE C vedia komunikovať pomocou protokolu OCPP 1.6 (Open Charge Point Protocol). Jedná sa o aplikačný protokol pre komunikáciu medzi nabíjacími stanicami a centrálnym systémom správy, alebo sietí nabíjacích staníc.

2. Môžem nabíjaciu stanicu ovládať vzdialene cez mobilnú aplikáciu?

Áno, všetky nabíjacie stanice EVECUBE C sú vybavené modulom pre vzdialenú správu a je možné ich ovládať cez Webserver, webovú aplikáciu, ktorá umožňuje vzdialenú autorizáciu, ale aj prehľad nabíjania na jednotlivých portoch, a možnosť nastavenia nabíjania.

3. Vedia nabíjacie stanice EVECUBE C zladiť nabíjacie nároky budovy s nabíjaním elektromobilu?

Nabíjacie stanice EVECUBE C sú vybavené modulom umožňujúcim load balancing, ktorý zabezpečuje, že je elektromobil nabíjaný vždy tým najvyšším možným prúdom, a zároveň berie do úvahy energetické potreby budovy. V prípade, že sa zvýši spotreba budovy (napr. Zapnutím ďalšieho spotrebiča), zníži sa výkon, ktorý nabíja elektromobil. Ak je naopak nejaký prístroj vypnutý, nabíjací výkon sa zvýši.

no alt
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Pred odoslaním tohto formulára nezabudnite vybrať preferované možnosti.

Kontrolný kód

i