Doprava a vrátenie tovaru

DORUČENIE A VRÁTENIE TOVARU ALEBO PEŇAZÍ

 

doručenie ZADARMO na Slovensko prí nákupe nad 150€! 

 

ZDARMA Vám bude doručený tovar pri objednávke nad 150€ zvyčajne do 2-3 pracovných dní, pre objednávky podané pred 16h SEČ + 1. Objednávky podané v piatok pred 16h SEČ + 1 budú doručené najskôr v utorok, okrem štátnych sviatkov alebo v nasledujúcich pracovných dňoch.

V prípade nižšej ceny objednávky sme nútení účtovať poplatok 5€ s DPH.

V prípade akejkoľvek dobierky však budeme navyše účtovať 3€ s DPH.

Ak by ste sa rozhodli pre doručenie zásielky mimo Slovenskú a Českú republiku, tak táto služba je v nášom eshope možná iba u ostatných jazykových mutáciách.

Doručovanie zásielok pre uvedené krajiny ako Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko a Spojené kráľovstvo

a

pre zvyšok Európy, ostrovy, štáty mimo EÚ a ostatných sme sa rozhodli doručovacie služby uprednostňovať podľa ich podmienok doručenia ako sú cena, rýchlosť a kvalita služieb a na základe toho budeme vyberať z týchto možných kandidátov: TNT kuriér, Geis, DPD, GLS a ďalších .

Do zvyšku sveta bohužiaľ tovar zatiaľ neplánujeme expedovať.

Tovar je samozrejme možné vyzdvihnúť taktiež na našej prevádzke: Stupkova 18, Kancelária K115, 779 00 Olomouc

 

Vrátenie tovaru a odstúpenie od kúpnej zmluvy

Odstúpenie od kúpnej zmluvy a vrátenie nepoškodeného tovaru akceptujeme maximálne do štrnástich (14) dní od prevzatia tovaru kupujúcim. Tovar musí byť kupujúcim vrátený nepoškodený, najneskôr do štrnástich (14) dní na adresu predávajúceho Stupkova 18, 779 00 Olomouc a to na vlastné náklady kupujúceho.

V prípade odstúpenia od zmluvy vráti predávajúci finančné prostriedky prijaté od kupujúceho najneskôr do štrnástich (14) dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy kupujúcim v plnej výške, a to rovnakým spôsobom, akým ich predávajúci od kupujúceho prijal. Ak odstúpi kupujúci od kúpnej zmluvy, predávajúci nie je povinný vrátiť prijaté peňažné prostriedky kupujúcemu skôr, než mu kupujúci v poriadku a bez známok poškodenia tovar vráti alebo preukáže, že tovar predávajúcemu odoslal. Ďalšie informácie nájdete v Obchodných podmienkach v sekcií 5 a 7.

ZÁKLADY ELEKTROMOBILITY

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info