Chirurgická maska na tvár typu IIR> 98% | 50 kusov

Chirurgická maska na tvár typu IIR> 98% | 50 kusov

Chirurgická maska na tvár zachytáva viac ako 98% vírusov pri veľkosti 0,1 mikrónu. Znižuje tak možnosť nakazenia chorobou COVID 19 účinnejšie než ostatné možnosti. Vďaka svojej menšej veľkosti je obzvlášť vhodná pre ženy a adolescentov, pretože minimalizuje medzeru medzi tvárou a maskou, ktorá predstavuje najväčšie riziko.

45,50 € s DPH

45,50 €

65 € s DPH Zľava 30%

Dostupnosť: Skladom
Skladom: 27 ks

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Chirurgická maska ​​je vyrobená z dvoch vrstiev roztavenej tkaniny s hrúbkou 50g / sm, vďaka čomu je veľmi podobná štandardu FFP3 a zadržiava viac ako 98% častíc nad 0,1 mikrónu. Napĺňa tak všetky požiadavky smernice EN 14683: 2019.

Unikátny 3D dizajn zaručuje, že lepšie sedí na tvári a plne izoluje dýchacie cesty. 3D dizajn navyše zaručuje, že jej nosenie je pohodlné po celý deň a vďaka kvalitným materiálom je priedušnejšia a absorbuje vlhkosť z dychu vďaka čomu znižuje zahmlievanie okuliarov. Chirurgická maska ​​je plne nepriepustná pre akékoľvek kvapaliny a aerosóly a navyše je ohňovzdorná.

Rúška či respirátory sú prvé však nie sú jedinou ochranou proti Covid - 19, aj naďalej je potrebné umývať si ruky, chrániť oči a zvyšovať imunitu organizmu.

Technické špecifikácie

  • Materiál: roztavená tkanina
  • Stupeň filtrácie:> 98% pri 0.1 mikrónu
  • Veľkosť: S
  • Farba: Biela
  • Počet kusov: 50

Bezpečnosť a ocenenia

Chirurgická maska ​​napĺňa požiadavky Európskej smernice o osobných ochranných prostriedkoch EN 14683: 2019. V Európskej únii má certifikát CE.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info