Držiak na stenu pre EV nabíjací kábel s konektorom Typ 1

Držiak na stenu pre EV nabíjací kábel s konektorom Typ 1

Kvalitný držiak na EV nabíjací konektor Typ 1 zaisťuje absolútne bezpečie a praktické uskladnenie pre Váš kábel a jeho konektor. Držiak je vybavený tlačidlom pre zaistenie konektora v držiaku. Držiak môže byť rýchlo a ľahko namontovaný na akúkoľvek stenu.

25 € s DPH

20,66 €

Dostupnosť: Skladom
Skladom: 2 ks

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Umiestnenie konektora smerom do držiaka a jeho zabezpečenie znamená, že do neho počas uskladnenia nevnikne prach a iné cudzie telesá. Držiak samotný unesie až 20 kg. Vďaka správnemu skladovaniu kábla je výrazne predĺžená jeho životnosť. Zároveň sa znižuje riziko, že o kábel niekto nešťastne zavadí či zakopne a je tak vhodný predovšetkým do domácností s deťmi.

Jednoduché používanie a kvalitný materiál zaisťujú, že aj po viac ako 50 000 cykloch je držiak plne funkčný a vyzerá ako nový a bude ľahko slúžiť niekoľkým generáciám nabíjacích káblov a nabíjačiek.

Môže byť inštalovaný rýchlo a jednoducho pomocou štyroch skrutiek na akýkoľvek typ steny. Vďaka nemu bude nabíjačka vždy po ruke a pripravená na nabíjanie.

Pozor: Držiak je vďaka svojmu tvaru vhodný iba pre konektory Typu 1. Pred zakúpením držiaka sa uistite, že je kompatibilný s Vašim káblom.

Technické špecifikácie

  • Materiál: termoplast
  • Farba: čierna
  • Držiak kábla: 23 cm x 9 cm x 5 cm
  • Váha: 120g

Bezpečnosť a certifikáty

Všetky držiaky sú vyrobené vstrekolisy do oceľovej formy za použitia kvalitného plastu. Tlačidlo pre zaistenie kábla zabezpečuje správne umiestnenie konektora a zamedzuje vniknutiu vody a prachu.

Na držiak je poskytovaná štandardná záruka 24 mesiacov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Doplnkové produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info