Riadiaca jednotka AC - EV-ETH-3G (OCPP)

Riadiaca jednotka AC - EV-ETH-3G (OCPP)

Riadiaca jednotka nabíjania pre nabíjanie AC elektromobilov podľa IEC 61851-1, vrátane dohľadu chybového prúdu DC, automatické zablokovanie zástrčky pri výpadku napätia, rozhranie pre elektromer a čítačku RFID. Konfigurácia a riadiaca jednotka prostredníctvom rozhrania Ethernet alebo rozhranie mobilnej siete (OCPP).

665,50 € s DPH

550 €

Dostupnosť: Na dotaz

Výrobca: Phoenix Contact

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

Riadiaca jednotka nabíjania pre AC nabíjacie stanice spĺňa všetky požiadavky normy IEC 61851-1, vrátane dohľadu chybového prúdu DC, automatického zablokovania zástrčky pri výpadku napätia, rozhrania pre elektromer a čítačky RFID. Riadiacu jednotku je možné konfigurovať prostredníctvom rozhrania Ethernet alebo rozhrania mobilnej siete (OCPP).

Riadiaca jednotka s režimom 3 pre nabíjanie elektromobilov podľa európskej normy IEC 61851-1 pre prípad nabíjania B a C s integrovaným dohľadom chybového prúdu DC, komunikačným rozhraním Ethernet a modemom pre mobilné siete 3G. Riadiaca jednotka nabíjania AC je vhodná pre súkromné ​​a priemyselné aplikácie.

Pri výpadku siete je riadiaca jednotka vybavená integrovanou funkciou uvoľnenie aktuátora blokovania k odpojeniu nabíjacieho konektora infraštruktúry a nabíjacej zásuvky infraštruktúry. Ďalej má riadiaca jednotka EV-ETH-3G rozhranie pre elektromer a čítačku RFID. Vďaka umiestneniu v puzdre je vhodná na umiestnenie na lištu DIN 43880.

Technické špecifikácie

  • Nabíjací režim: Mode 3, Case B + C
  • Počet podporovaných nabíjacích bodov: 1
  • Rozmery 90 x 162 x 61,00 mm
  • SIM karta: Micro SIM
  • Podporované protokoly OCPP: 1.6J

Detailné technické špecifikácie sú k nájdeniu tu.

Bezpečnosť a certifikáty

Riadiaca jednotka nabíjania AC - EV-ETH-3G (OCPP) napĺňa európske špecifikácie normy IEC 61851-1 pre nabíjanie elektromobilov. Riadiaca jednotka má certifikát CE. Zhoda so smernicou o elektromagnetickej kompatibilite 2014/30 / EÚ.

Elektromagnetická zlučiteľnosť: Rušivé vyžarovanie: EN 61000-6-3, Odolnosť proti rušeniu: EN 61000-6-2 a Smernice nízkeho napätia: Zhoda so smernicou NSR 2014/35 / EÚ.

Na Riadiacu jednotku nabíjania je poskytovaná štandardná záruka 24 mesiacov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info