EVEMOVE 24 - DC Wallbox EVG3 - 24kW

EVEMOVE 24 - DC Wallbox EVG3 - 24kW

Bezkonkurenčná nabíjacia stanica, ktorá rapídne zrýchli nabíjanie bežných elektromobilov s priemernými dojazdmi. So svojím veľmi kompaktným dizajnom ide Wallbox EVEMOVE namontovať na stenu či stojan behom dvoch hodín. Stanica má oproti konkurenčným výrobkom naozajstných 24kW, ktoré nabíjajú väčšinu bežných elektromobilov za menej ako hodinu a nepotrebujete zďaleka tak veľký príkon ani náročné stavebné úpravy, ako u veľkých DC nabíjacích staníc.

Dostupnosť: Prijímame objednávky
Doručíme dňa: Pondelok 17.1.2022

Hodnotenie produktu: 4.66/5 (35x)

Vaše hodnotenie:

Nabíjacia stanica je vybavená bezpečnostnými prvkami, ktoré zaisťujú úplnú bezpečnosť elektromobilu, posádky i nabíjačky. Súčasťou nabíjacej stanice je predradený istič: 3x40 RCD-A. Výstup je chránený prepätím a izoláciou (IEC60664-1). Stanica priebežne meria izolačné stavy a pri prerušení výstupného napätia rozpojí zásuvky OV III + Class 1. Pre prípad akýchkoľvek problémov je stanica vybavená núdzovým STOP tlačidlom.

Táto nabíjacia stanica je vybavená NFC čítačkou kariet (ISO 15693, ISO 14443) a umožňuje dátové pripojenie cez 3G GSM, 3G CDMA či ETHERNET. RFID rozhranie umožňuje prístup aj platby vďaka čomu je stanica vhodná aj pre komerčné účely. Displej je dotykový o veľkosti 800x480 pixelov a je možné naň umiestniť logo zákazníka.

Nabíjacia stanica EVEMOVE je kompatibilná so všetkými vozidlami v Európskej prevádzke, je možné si k nej objednať kábel s konektorom CCS2 či CHAdeMO, vďaka čomu možno dobiť všetky bežné elektroautá za menej ako hodinu. Stanica je pripojiteľná k väčšine svetových distribučných sietí elektrickej energie. Vzduchové chladenie zaisťuje nutnosť iba minimálnej údržby. Robustné a napriek tomu ľahké a kompaktné prevedenie je vhodné pre vonkajšiu prevádzku.

Technické špecifikácie

 • Nabíjací kábel: 4m priamy kábel CCS2, CHAdeMO, alebo oboje
 • Rozsah výstupného napätia: 150 - 530 VDC
 • Rozsah prúdu: 1,5 - 65 A
 • Maximálny výstupný výkon: 24 KW
 • Izolácia Systém uzemnenie: Izolácia vysokofrekvenčného zdroja
 • Systém oddelenia: DC oddelené
 • Maximálny vstupný prúd: 3x45 A, 3x32A pri výkone do 22kW
 • Účinnosť:> 95%
 • Okolitá prevádzková teplota: -20 ° C to 40 ° C
 • Rozmery VxDxH: 860 x 507 x 250 mm
 • Váha: 66 Kg

Bezpečnosť a certifikáty

Všetky nabíjacie stanice sú podrobené testom, aby bolo možné zaručiť ich bezpečnosť. Testovanie prebieha individuálne. Nabíjacia stanica EVEMOVE je certifikovaná na úrovni IP54 vďaka čomu je vhodná pre vonkajšiu prevádzku. Ochrana výstupu prepätiu + izolácia spĺňa Európsku normu IEC60664-1.

Na nabíjacej stanici je poskytovaná štandardná záruka 24 mesiacov.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info