EVE MINICUBE 7,4kW

EVE MINICUBE 7,4kW

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

AC domáca nabíjacia stanica EV MINICUBE je vyrobená z kvalitného plastu v kompaktnej veľkosti pre nabíjanie všetkých elektromobilov a hybridov výkonom od 3,7 kW až do 7 kW. Stanica disponuje zásuvkou Typu 2, LED osvetlením zobrazujúcim stav nabíjacej stanice a prúdovým chráničom typu B. Wi-fi access point navyše umožní vzdialené pripojenie k nabíjacej stanici a jej ovládanie.

567,49 € s DPH

469 €

Dostupnosť: Skladom

Otázka k produktu

Nabíjanie pomocou AC domácej nabíjacej stanice s výkonom 7,4 kW je až 5 krát rýchlejšie ako nabíjanie z obvyklej SCHUKO zásuvky. Na nabíjacej stanici je stlačením tlačidla možné meniť nastavenie nabíjacieho prúdu medzi 6A, 10A, 13A, 16A, 20A, 25A a 32A podľa potreby elektrovozu.

Wi-fi access point, ktorým stanica vytvára vlastnú wi-fi sieť, na ktorú sa dokážete pripojiť napr. zo svojho mobilného telefónu či notebooku, a môžete ju ovládať pomocou aplikácie. LED osvetlenie indikuje nabíjanie, prípravu nabíjania, pauzu pri nabíjaní či pohotovostný režim. Nabíjačka je vybavená ochrannými prvkami, ktoré zaistia úplnú bezpečnosť vozidla a posádky. Najdôležitejším z nich je zabudovaný prúdový chránič Typu B.

Vďaka šablóne, ktorá je súčasťou balenia, je montáž jednoduchá. Ďalej balenie obsahuje skrutky s hmoždinkami a plnohodnotný návod na ovládanie stanice.

Technické špecifikácie

  • Integrovaná zásuvka Typ 2
  • Ochrana IP54
  • Maximálny prúd: 32A (1 fáza)
  • Maximálny nabíjací výkon: 7.4 kW
  • Zámok zásuvky: Áno
  • Informácie o stave nabíjania: Aplikácia (wi-fi)
  • Rozsah prevádzkových teplôt: -20C do +50 C
  • Rozmery: 210 x 160 x 126 mm
  • Hmotnosť: 2.5 KG

Bezpečnosť a ocenenia

Všetky domáce nabíjacie stanice EVE MINICUBE sú podrobené testom, aby bolo možné zaručiť ich bezpečnosť. Testovanie prebieha individuálne. Ochranná schránka je certifikovaná na úrovni IP54. EVE MINICUBE napĺňa medzinárodné štandardy IEC 61851-1 a IEC 62196-2. V Európskej únii je nabíjacia stanica certifikovaná od CE a TUV.

Na nabíjaciu stanicu EVE MINICUBE je poskytovaná štandardná záruka 24 mesiacov

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

ZÁKLADY ELEKTROMOBILITY

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info