Energica - Nový Taliansky elektrický superšport

Pridal: Pridané: 6.10.2016 19:06.16 Počet zobrazení: 447

06 Október 2016

ENERGICA: NARASTAJÚCI TRH VEĽMI VÝKONNÝCH ELEKTRICKÝCH SUPERŠPORTOV

Energica - Nový Taliansky elektrický superšport

Niekoľko týždňov po slávnostnom otvorení nového sídla v srdci talianskeho Motor Valley, dokazuje spoločnosť Energica Motor Company svoju nezanedbateľnú hodnotu v oblasti elektrických vozidiel.

Elektromotocykly Ego a Eva dosiahli pozoruhodného rastu, pričom ich výroba začala na prelome mája a júna. Teraz sú obidva výrobky plne funkčné a tiež už vypredané.

"Spoločnosť v prvých 6 mesiacoch zabezpečila vo všetkých hlavných európskych krajinách (Švajčiarsko, Nemecko, Nórsko, Holandsko, Anglicko, Španielsko a Portugalsko) posilnenie obchodného postavenia na týchto trhoch, kde už pôsobí," hovorí Riccardo Ancilotto, obchodný riaditeľ Energica, "Vyhliadky sú pozitívne, pracujeme na našej distribučnej sieti, chceme ju rozšíríť tiež do Francúzska, počínajúc od hlavného námestia v Paríži. Zároveň prebiehajú rokovania v Rakúsku a Belgicku. "
Ancilotto pokračuje: "V septembri chceme začať Vernostnú akciu, ktorej cieľom bude odmeniť všetkých tých, ktorí doteraz verili v našu značku. Organizujeme tiež niekoľko propagačných aktivít v našej novej exhibičné hale v centre San Francisca, Galleria Energica. Táto činnosť bude zaistená vďaka nášmu amerického tímu, ktorý bol nedávno pridaný do radov našich zamestnancov. "

Výborné predajné výsledky boli dosiahnuté aj vďaka otvoreniu druhého modelu Eva. Energica motocykle sú k dispozícii prostredníctvom našej predajnej siete.

ZÁKLADY ELEKTROMOBILITY

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info