eCarTec Október 18- 20, Mnichov - Messe 2016

Pridal: Pridané: 25.10.2016 19:06.16 Počet zobrazení: 527

25 Október 2016

Najväčší svetový B2B veľtrh elektromobilov a hybridné mobility

eCarTec Október 18- 20, Mnichov - Messe 2016

ECarTec je vedúcim svetovým veľtrhom pre hybridné a elektrickú mobilitu, ktorý sa koná raz za rok v Mnichove. To predstavuje elektromobily, skladovacie techniku, hnacie motory a technológiu a bude tiež zahŕňať aj oblasti energetiky, infraštruktúry a financovania.

flotila e-vozů   e-kolo   pásové e-vozidlo

Je zameraný na inžinierov, projektantov, obchodníkov, automechanikov, spotrebiteľov, vedúci a nákupcovia vozových parkov pracujúcich hlavne v oblasti automobilového priemyslu, strojárstva, architektúry a dizajnu, spracovanie materiálu, energií, elektrotechniky a elektroniky. Sú ale tiež vítaní rozhodovacie autority z miestnych orgánov a politici, pretože e-mobilita získava význam aj vo verejnej doprave a je dnes jedným z najrýchlejšie rastúcich odvetví na celom svete. V priľahlých vonkajších priestoroch bude uskutočnené niekoľko skúšobných jázd a demonštrácií a vo vnútri vo výstavnej sieni bude špeciálny testovací trať špeciálne pre elektrické jednostopové vozidlá.

e-tahač   e-cruiser   oldschool e-vehicle

V priľahlých vonkajších priestoroch bude uskutočnené niekoľko skúšobných jázd a demonštrácií a vo vnútri vo výstavnej sieni bude špeciálny testovací trať špeciálne pre elektrické jednostopové vozidlá. Veľtrh sa koná súbežne s Materialica, čo je Medzinárodný veľtrh ľahkých konštrukcií pre novú mobilitu a tiež sMove360 ° C, Medzinárodný veľtrh prípojných vozidiel. Obe výstavy ukazuje kompletnú oblasť udržateľnej mobility začínajúcich využívaním inteligentných ľahkých konštrukčných koncepcií a efektívnejších materiálov až k vývoju inovatívnych koncepcií mestskej mobility.

elektromotor   e-veterán   e-kolo ze dřeva 

V minulom roku organizátori privítali za 3 dni veľtrhu, od 20. októbra do 22. októbra 2015, asi 391 vystavovateľov z 25 krajín a 12355 návštevníkov z 55 krajín na eCarTec v Mníchove.

e-raketa :)   100 kW e-motorka       

ECarTec sa koná každoročne, a teda aj pre 9 by sa mal uskutočniť v októbri 2017 v Mnichove.

ZÁKLADY ELEKTROMOBILITY

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info